Igaüks leiab oma

Sellel postitusel on 6 vastust
Kuidas kaks erilise disainiga kuuli omale kodu leidsid
T
ootearendus on põnev, katsetada erinevate värvidega ja ornamentidega.  Mõned tööd aga jäävad ainueksemplarideks, sest nad on kohe teistsugused ja omapärased. 
Kui ma sain draakoniga vormi, siis tahtsin kohe proovida, et mida sellest teha annab. Kasutasin kolme erinevat värvi ja tumedat vaha. Tulemus sai salapärane ja muinasjutuline nagu draakonid ikka. Aga kõhlesin natuke, kas see suuremalt tootmisse võtta.
Teine kuul sai ka tehtud katsetusena, kuidas ornament paikenb kuuli üla osas ja värvideks sai valge ja hall ning taas tume vaha.
Kuna ma neid välja ei reklaaminud, siis  jäid nad teiste kuulidega suurde kasti ootama, et keegi leiaks just nemad .....
Nädalavahetusel tulid külalised ja asusid kuulide kastis uudistama. Vaadati nii ühte kui teist, aga Helin-Mari võttis üksteise järel just need kaks kuuli kastist välja, et nad koju kuuse kaunistamiseks kaasa viia. Need olla just sellised, mis temale sobisid, ei mingit kulda ega karda, vaid salapärased ornamendid ja tagasihoidlikud värvid.
Suured tänud Helini elukaaslasele Teet´ule, kes nendest kahest kuulist imelised pildid tegi ja neid teiega jagada lubas :)
See on nagu päris elu, et igaühe jaoks on kusagil keegi........
Järgmine
Maali vana raam uueks

6 vastust

qtubMegvaOi rBMqzGdZbyIFg, 12. mai 2020
xyDkKgTf HhQgnvycZmO, 12. mai 2020
lDTpcSGHmIWkJ XNepmCOburigFPJ, 21. veebruar 2020
ZBHehIxKFGdwf rNESwRqncy, 21. veebruar 2020
XOUADYStaCuhMpFv LfIdaZPhGj, 26. detsember 2019
UpAcqzuifdr rYOJAQFZ, 26. detsember 2019

Lisa kommentaar

Email again: